Mesaj gönder
Ana sayfa

Guangdong Jingchang Cable Industry Co., Ltd.  şirket Profili

şirket Profili

Guangdong Jingchang Kablo Endüstrisi Co., Ltd.Kapsamlı ağ kablolama sisteminin üretimi, araştırması ve pazarlanmasına adanmış yüksek teknolojili bir işletmedir.

Jingchang, profesyonel teknik personele ve en iyi araştırma ve geliştirme yönetim ekibine sahip olan gelişmiş tamamen otomatik üretim ekipmanlarını tanıttı.Müşterilerimize daha kaliteli ürünler ve hizmetler sunmak. Dünyanın her yerinden müşterilerimizin iyi itibarını ve tam güvenini kazanır ve uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri sürdürürüz.CAT6, CAT6A, CAT7 kablosuz ve kablosuz ağ kablosu, dış su geçirmez LAN kablosu, ağ yama kablosu, fiber optik yama kablosu, koaksiyel kablolar ve ağ bağlantısıAyrıca Keystone Jack, Face Plate, RJ45 Plug, Patch Panel, Kablolar gibi ilgili ağ aksesuarları var.

Yeterli çekirdekler, yeterli metre, yüksek kalite, yüksek performans ve mükemmel müşteri hizmetleri sistemi garantisi ile "YUEXIANKE" markası ürünleri yerli pazarlarda çok iyi satılıyor.Ortadoğu'da da iyi bir pazarımız var., Amerika, Avrupa, Asya, Afrika vb. Ürünlerimiz okullarda, telekomünikasyonlarda, havaalanlarında, hastanelerde, işletmelerde, hükümette, bankalarda, binalarda, ofis binalarında,yüksek katlı binalarJingchang her zaman "Kalitesi ilk, İtibarı önemli" operasyon felsefesinde ısrar edecek.Temel yönetimiÜrünlerin çekirdeği ve müşteri tarafından yönlendirilen Jingchang, yenilikçi olmaya ve hizmeti sürekli olarak geliştirmeye devam edecek.Jingchang, sizinle birlikte kapsamlı ağ kablolama sisteminin büyük gelişimine odaklanmayı umuyor.!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Guangdong Jingchang Kablo Endüstrisi Co., Ltd.Çin'in Guangzhou şehrinde önde gelen bir kablo üreticisi olan şirket, bir grup üst düzey yerli ve yabancı çalışanı bir araya getirdi.
Jinchang 15 yıllık bir geçmişe sahiptir. Şu anda, Çin'de 1 fabrikamız var. Toplam alanı 12000 metrekare, 10 üretim hattı. Fabrikalar ağ ürünleri üretmek için 200 kişi istihdam ediyor.

 

Ana ürünlerimiz şunlardır:

Cat5e, Cat6, Cat6A, LAN kablosu ve yama kablosu, Fiber Optic Kablosu ve yama kablosu, koaksiyel kablo, kablolama aksesuarları vb.

Guangdong Jingchang Cable Industry Co., Ltd.  Guangdong Jingchang Cable Industry Co., Ltd.  Guangdong Jingchang Cable Industry Co., Ltd.  Guangdong Jingchang Cable Industry Co., Ltd. 
1 2 3 4
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Dağıtıcı/toptancı

Aracısı

İthalatçı

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Diğer

Markalar : 粤 线 科 / YUEXIANKE

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 3000000-3500000

Yıl kurulan : 2011

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangdong Jingchang Cable Industry Co., Ltd.  Sertifikalar Çin Guangdong Jingchang Cable Industry Co., Ltd.  Sertifikalar Çin Guangdong Jingchang Cable Industry Co., Ltd.  Sertifikalar Çin Guangdong Jingchang Cable Industry Co., Ltd.  Sertifikalar